Stara miłość nie rdzewieje Deniste Grover Swank

Kolejna propozycja na „zaczytany weekend” to opowieść o miłości sprzed lat, która w całkiem zwariowanych okolicznościach otrzymuje od losu drugą szansę. To lektura z gatunku lekkich, łatwych i zabawnych. Świetna na nadchodzący dłuższy weekend!

zaczytany weekend

Kiedy wzięłam do ręki książkę „Stara miłość nie rdzewieje” Deniste Grover Swank z popularnej księgarni internetowej, wiedziałam już, że będzie się działo. Kilka tygodni wcześniej miałam okazję przeczytać pierwszą książkę z serii #czterywesela, „Przypadkowy narzeczony„, również tej samej autorki. I wiesz, nie zawiodłam się.

Tym razem to opowieść o Blair Hansen. Jest wziętą adwokatką, pracującą w renomowanej kancelarii prawnej. Ma szanse na awans i spełnienie swoich wszystkich marzeń. Ma partnera, Neila, który jest lekarzem w jednej z najlepszych klinik w mieście. Dzień, w którym otrzymała przepiękny pierścionek zaręczynowy, miał być najpiękniejszy w jej życiu. Moment, gdy stanie na ślubnym kobiercu był zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Ale pojawił się drużba pana młodego. Garett Lowry, pierwsza i największa miłość Blair. W tle, rozgrywa się rodzinna przepychanka o majątek. I pierścionek.

Bawiłam się przy tej książce świetnie. Rzadko zdarza mi się zarywać nad czytaniem noce, ale w tym przypadku zrobiłam wyjątek. Było zabawnie i w sumie nieprzewidywalnie. Świetnie skonstruowani bohaterowie i epickie sceny z rozmachem. Na korzyść tej książki przemawia fakt, że to nie obyczajówka erotyczna, a zwykła obyczajówka. Nie ma więc długich scen seksu, jest za to sporo emocji i zabawnych sytuacji.

Polecam Ci jako lekturę po ciężkim dniu. Gdy cały świat Cię denerwuje, wyłącz telefon, zrób sobie filiżankę ulubionego naparu i wciągnij się w historię z happy endem. 

Stara miłosc nie rdzewieje Deniste Grover Swank

Stara miłość nie rdzewieje Deniste Grover Swank to nowość z księgarni taniaksiazka.pl 

17 Replies to “Stara miłość nie rdzewieje Deniste Grover Swank”

  1. Tylko jedna książka sprawiła, że naprawdę zaczęłam się śmiać gdy ją czytałam. Jestem ciekawa, czy ta książka również wprawiłaby mnie w dobry nastrój? W najbliższym czasie planuję wrócić do częstszego czytania, więc zapisuję sobie tytuł na moją listę i pewnie wkrótce się przekonam. Pozdrawiam. 🙂

  2. Aga jesteś niesamowita z tym czytaniem, aż Ci zazdroszczę 🙂 u nas pogoda cudowna , dużo wolnego i ja nie mam kiedy czytać 🙁 aż zła jestem na siebie
    Książkę dopisuje do listy bo lubię się pośmiać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.