Kawa z prawdziwym aromatem. Sklep z kawą inny niż wszystkie.

Ostatnio jak grzyby po deszczu pojawiają się małe i większe palarnie kawy. Wizyta w dobrym sklepie z kawą zaprocentuje nie tylko posiadaniem najwyższej jakości ziaren. I ewentualnego kawowego odurzenia. W takich miejscach chłoniesz również całą historię kawy, w mig łapiesz w czym rzecz i wracasz po więcej…

Niestety, pandemia zrobiła swoje. Coraz częściej, zamiast osobiście wybierać się do sprzedawcy, wybieramy zakupy on-line. Na szczęście, sklep z kawą przeniósł się do wirtualnej rzeczywistości. Kawa tam sprzedawana wcale jednak nie jest wirtualna.

Kawa

zyskała jeszcze bardziej na znaczeniu. W czasie pandemii niejednego uratowała od całkowitego szaleństwa. (no dobra, mnie z pewnością;) Stawia na nogi o poranku. Jej picie to takie małe święto w ciągu dnia wypełnionego po brzegi wszelkiego rodzaju zobowiązaniami. Z filiżanką kawy trzeba się zatrzymać. Chociażby po to, by delektować się jej smakiem. Spojrzeć przez okno, w niebo, na spadający śnieg. Albo na sąsiada odśnieżającego w pocie czoła. Kawa to taka chwila tylko dla nas. Warto więc, by była najwyższej jakości.

Sklep z kawą – Losgustos

To prawdziwa magia. Już od progu czujesz ten charakterystyczny, niemożliwy do pomylenia z niczym innym aromat. Kupując w internecie możemy sobie go tylko wyobrazić. Jednak to w zupełności wystarcza. Bo najważniejsze jest to, co mają w swoim asortymencie. Gdyby w dzisiejszych czasach przyjść do palarni, ciężko byłoby poczuć coś wyraziście przez maseczkę, czyż nie? Losgustos ma w swoim asortymencie zarówno kawy jednolite jak i specjalnie skomponowane mieszanki. Zostały one tak wyważone, by pozostawić subtelne nuty smakowe na języku. A wszystko po to, by chwila z małą czarną była jeszcze bardziej niezapomniana.

Jeżeli mało Ci jeszcze ciekawostek o kawie

zerknij na bloga Losgustos: losgustos.pl/blog/wszystkie Znajdziesz tam odpowiedź na tematy których nawet ja nie poruszałam na swoim blogu (szok!) min., czy w ciąży można pić kawę, jak zrobić kawę mrożoną oraz jak wykorzystać fusy z kawy by dać im drugie życie. I nie, nie chodzi tu o peeling kawowy. Takie ciekawostki ze świata kawy to również fajne informacje do zabłyśnięcia w towarzystwie. W końcu kawę pije prawie każdy. Lecz nie każdy wie o niej aż tyle.

Skomponuj własną kawę

Wspaniała alternatywa dla kawowych freaków. Na stronie losgustos.pl możesz skomponować własną mieszankę kaw. I o ile laik raczej nie poczuje różnicy, o tyle koneser pozna ją od pierwszego łyku. Ba, od zapachu! Pisałam już o tym nieraz, że bukiet zapachowy jaki serwuje nam kawa jest niezwykle bogaty. Od nut czysto owocowych, przez orzechowe, na ziemistych kończąc. W Losgustos możemy wybierać między kawami z różnych regionów świata: Kolumbii, Brazylii, Etiopii, Gwatemali i Indii. Pochodzenie kawy również ma znaczenie – zupełnie inaczej smakuje kawa z Ameryki Południowej a inaczej z Afryki. Znając charakterystykę i swoje własne upodobania, możesz więc skomponować kawę idealną.