Gdzie kupuje Twój dentysta?

Przyznam szczerze, że idąc do stomatologa nie zastanawiam się, jakiej jakości ma urządzenia, którymi będzie mi gmerał w zębach. Podobnie jak z kosmetyczką, pytasz, czy ma diamentowe frezy, gdy ściąga Ci hybrydy? Nie. No właśnie. Ale, to wszystko ma, jak się okazuje, niebanalne znaczenie. Specjalistyczne sklepy stomatologiczne na stałe wpisały się Polską rzeczywistość. Na szczęście dla nas, pacjentów.

Kiedyś słyszałam opowieść…

pewnego dentysty. Mówił, że jego tato, też pracujący w tej branży, przed laty wszystkie urządzenia sprowadzał z Niemiec. Oczywiście płacił za to wielkie pieniądze, do tego musiał dać w łapę celnikom. Ale wtedy to się opłacało, bo to co było dostępne na rodzimym rynku zupełnie się nie sprawdzało w praktyce. Albo też nic nie było. Często wyrabiano narzędzia w sposób odrobinę nieprofesjonalny, ale…najważniejsze, że działało.

Obecnie pracownie stomatologiczne…

i protetyczne mają znacznie łatwiej. Prócz hurtowni, na polskim rynku jest wiele punktów, które błyskawicznie wysyłają potrzebny sprzęt. Takim właśnie jest sklep dentystyczny LUBDENT . Działają szybko, oferując przy tym konkurencyjne ceny i produkty najwyższej jakości. W swoim asortymencie mają cały wachlarz narzędzi, zaczynając od lamp, przez kompresory, na wysoko wyspecjalizowanym sprzęcie dentystycznym kończąc. Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 99,00 brutto również robi swoje. A jeżeli jeszcze dodam, że wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na każde, nawet najbardziej zaawansowane technicznie pytanie… to już można być spokojnym. Zarówno o jakość produktów jak i o sprawne i płynne funkcjonowanie gabinetu dentystycznego.

Czasy w jakich przyszło nam żyć…

są delikatnie rzecz mówiąc…specyficzne. O wiele lepiej z punktu widzenia właściciela gabinetu stomatologicznego, jest osobiście pojechać do sklepu i wybrać produkty. Albo też przyjąć u siebie przedstawiciela handlowego, który pryz okazji przyniesie wszystkie niezbędne rzeczy. Niestety, COVID zmienił podejście do zakupów we wszystkich branżach. Zamiast nabywać stacjonarnie, zwyczajnie przenosimy zakupy do internetu. I tu takie sklepy dentystyczne ze starannie wybranymi pod względem jakości i funkcjonalności artykułami wygrywają. Pewność, że kupuje się produty najwyższej jakości, oraz szybka dostawa, to coś, co uspokaja nawet największych sceptyków. I to nie tylko w branży stomatologicznej…