Leasing pracowników- usługa na wagę złota!

Wakacje to czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów. Wszak pracownicy to nie roboty- każdemu należy się odpoczynek. Część firm w tym gorącym okresie zawiesza swoją działalność. Część działa na niższych niż wcześniej obrotach. Lecz co zrobić, gdy przedsiębiorstwo musi działać normalnie, a rąk do pracy czasowo brak? Odpowiedź zamyka się w dwóch słowach… leasing pracowniczy.

Z prawnego punktu widzenia…

wszystko wychodzi na czysto. Procedura ta jest bowiem oparta na zasadach ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych. Przedsiębiorstwo zleca wynajęcie określonej grupy pracowników z konkretnymi referencjami i umiejętnościami. Na ściśle wyznaczony czas i w określonym w umowie miejscu. Rekrutacją i całą papierologią zajmuje się wyspecjalizowana w tym temacie firma, taka jak AB OVO Solutions.

Firma ta…

leasing pracowników traktuje bardzo kompleksowo. Zajmuje się bowiem profesjonalną analizą potrzeb klienta oraz rekrutacją i selekcją pracowników zgodnie z wytycznymi podanymi przez zamawiającego. Do tego firmie zlecającej znika problem kadrowo-płacowy, gdyż za to również odpowiada AB OVO Solutions. Jeżeli dodamy jasny i prosty system rozliczeń i  optymalizację kosztów pracy, mam pełen obraz bezproblemowej współpracy.

Dodać jeszcze należy, że to firma rekrutacyjna dba o całą papierologię związaną z tymczasowym zatrudnieniem pracowników. I to do niej w razie kontroli, będzie pukać PIP, ZUS, US czy Straż Graniczna. Jeżeli napomknę o Managerze On-Site przy większych zleceniach, to wszystkie wątpliwości zaczynają się ulatniać. Pracownik przydzielony tylko i wyłącznie do danego zlecenia, zadba o wszystko osobiście. A zleceniodawca zyskuje 100% pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Pracownicy…

są zatrudniani zarówno z kraju jak i zza granicy, szczególnie z Ukrainy. Firma zapewnia również wsparcie prawne związane z ukraińską kodyfikacją prawną, a także ukraińsko-języcznych konsultantów. Dbałość o każdy szczegół to jedna z najlepszych cech firm obejmujących leasing pracowników. Bo tylko to, w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą, gwarantuje pełną satysfakcję z wykonanego zlecenia.

Leasing pracowników…

to coraz prężniej rozwijająca się gałąź HR. Otwierając się na sąsiednie kraje, daje możliwość wynajęcia pracowników na ściśle określony czas, z konkretnymi umiejętnościami na opuszczone czasowo stanowisko pracy. Taka sytuacja jest wygodna zarówno dla przedsiębiorstwa jak i pracowników. W tym układzie każdy wygrywa.