Międzynarodowa grupa księgowa. 5 powodów dla których warto skorzystać z ich usług!

Czasy, gdy księgowego wybierało się ze swojego miasta, już dawno przeszły do lamusa. W dobie pracy on-line, nie jest problemem biuro rachunkowe, które swoją siedzibę na na drugim końcu kraju. A gdy jeszcze dochodzi do tego działalność gospodarcza na arenie międzynarodowej, musisz mieć pod ręką prawdziwych specjalistów!

Znają się na prawie międzynarodowym

W idealnym świecie, wszelkie prawidłowości finansowe są ujednolicone. I chociaż działania Unii Europejskiej zmierzają właśnie w tym kierunku, to w praktyce jest to raczej niemożliwe do osiągnięcia. Każdy kraj jest inny i w konsekwencji, prawo podatkowe, kadrowe i płacowe różne. Jeżeli prowadzisz działania z międzynarodowym zasięgiem, zwykłe biuro podatkowo- księgowe, może sobie z tym nie poradzić.

Wiedzą sporo o specyfice rynku

Jeżeli firma podatkowa obsługuje klientów z konkretnych krajów, masz pewność, że doskonale zna tamtejsze realia. Tym samym będzie doskonale wiedzieć, jak odnaleźć się w tamtejszej rzeczywistości z konkretnym problemem kadrowo- płacowym. I znajdzie najlepsze rozwiązanie.

Wybieraj firmy z szerokim wachlarzem usług

Takich jak KR Group, która oprócz działań outsourcingowych związanych z księgowością, prowadzi również doradztwo podatkowe, VAT compliance oraz outsourcing kadr i płac. Oferuje również szeroki wachlarz usług korporacyjnych i środowiskowych, skrojonych na miarę potrzeb twojej firmy.

Wcale nie jest drożej!

To, że firma deklaruje, że jest międzynarodową grupą podatkowo – księgową, wcale nie znaczy, że trzeba jej płacić ogromne pieniądze. W tym wypadku zmienia się tylko lekko specyfika pracy. Nim skreślisz współpracę z taką firmą, koniecznie zapytaj o wycenę. Możesz się pozytywnie zdziwić.

Nie musisz znać angielskiego

Powiedzmy sobie szczerze – każdy z nas podstawy angielskiego zna. Jednak, gdy przychodzą zawiłości związane z prawem finansowym, kadrami i płacami, niejeden bezradnie rozkłada ręce. Nie mamy w obowiązku znać business english. Mamy od tego właśnie specjalistyczne grupy podatkowo księgowe, które zajmą się wszystkim za nas.