Ścianki wystawiennicze receptą na sukces!

Gdzieś przeczytałam, że ścianki reklamowe w dobie pandemii odchodzą już do lamusa. Że coraz mniej będzie targów i oficjalnych spotkań. Przyznam, że z tym akurat bym polemizowała. Bo elementy wystawiennicze to nie tylko zwykła, oklepana pleksi. A jej zastosowań jest bez liku. I zaraz ci to udowodnię!

Faktem jest, że ostatni czas nie był zbyt łaskawy zarówno dla wystawców, jak i dla odwiedzających wszelkiego rodzaju targi. Ścianki wystawiennicze są ich nieodzownym elementem, który pozwala na rozreklamowanie swojej firmy i jej produktów oraz usług. Nie wyobrażam sobie bowiem spotkania z potencjalnymi odbiorcami bez misternie wkomponowanej reklamy. Jednak myli się ten, który sądzi, że ścianki reklamowe to tylko element targowy. Gdy rozejrzycie się dokładnie wokoło, dostrzeżecie ją w wielu miejscach…czasem zupełnie niespodziewanych!

W przestrzeni publicznej…

jest ich pełno. Czasem w postaci wystawy fotografii, czasem przedstawiające pewną historię która wydarzyła się w tym miejscu. Ustawione na specjalnych zabezpieczeniach, mówią głosem wielu, opowiadając coś ciekawie lub też informując o czymś niezwykle istotnym…

Parawany…

to coś, z czego chętnie korzystają zarówno gabinety kosmetyczne, fryzjerskie jak i stomatologiczne. Taki parawan, będący jednocześnie reklamą lub też elementem graficznym wtapiającym się w tło jest całkiem fajnym pomysłem na urozmaicenie przestrzeni.

Ścianki biurowe…

zna każdy, kto miał okazję pracować w tzw. open space. Aby chociaż trochę sprawić wrażenie indywidualności i wyciszenia, często montuje się ścianki oddzielające pracowników od siebie. Mogą imitować całą ścianę, lub też być tylko niższą przegródką dającą pewność, że nikt nie będzie widział czym w pracy się zajmujemy.

Ścianki muzealne…

są świetną alternatywą w przypadku ekspozycji czasowych. Dzięki temu, nie trzeba reorganizacji całego muzeum, by dostosować do tematycznych wymagań jednej wystawy. Dają niezłe możliwości w zakresie kreatywnego ustawienia przedmiotów na nich się znajdujących.

Jaka powinna być ścianka idealna?

Przede wszystkim trwała, gdyż musi posłużyć długie lata. Do tego estetyczna, by nie szpeciła otoczenia, a wręcz stała się elementem ozdobnym. Dobrze byłoby, gdyby istniała możliwość indywidualnego zaprojektowania poszczególnych jej elementów, by maksymalnie dostosować je do istniejących potrzeb. To z czego są wykonane, również ma znaczenie- aluminium wydaje się być tu najbardziej optymalnym materiałem. Te wszystkie wymagania spełnia firma Omega System, która już od przeszło 20 lat służy pomocą i innowacyjnymi rozwiązaniami w tak prężniej działającej dziedzinie jak ścianki wystawiennicze. To profesjonaliści w każdym calu, którzy pomogą również i tobie!