Sezon ślubny przed nami. Czym zaskoczyć gości?

Nie jestem typem organizatorki, więc ogromnie cieszę się, że swój ślub mam już za sobą. Gdybym miała robić to jeszcze raz, to z pewnością wynajęłabym specjalną osobę do ogarnięcia tego całego zamieszania. Bo stresu było całkiem sporo. Jednak, jeżeli lubisz planowanie takich imprez, z pewnością ucieszą Cię moje propozycje. Bo czym tu jeszcze można pozytywnie zaskoczyć gości?

Tablica powitalna ślubna

Każda sala weselna ma w standardzie jakąś tablicę typu: „witamy miłych gości!” Jednak jeżeli chcesz mieć coś bardziej osobistego i spersonalizowanego, taka tablica z imionami Młodej Pary a może nawet i zdjęciem, to świetny pomysł. Do tego będzie bardzo fajną pamiątką ślubną, która przetrwa dłużej, niż zasuszony bukiet ślubny. 

Tablica rejestracyjna na samochód do ślubu

Pięknie przyozdobiony samochód to podstawa. Kwiaciarnie prześcigają się w fantazyjnych ozdobach, bo czasy gdy wystarczyły same baloniki, bezpowrotnie już minęły. Fajnym akcentem będzie również spersonalizowana tablica rejestracyjna na samochód do ślubu. Mogą być na niej napisanie imiona zakochanych, data ślubu albo każdy inny napis, który sobie wymyślisz. Łącznie z oklepanym już nieco „just married”.

Pudełko na koperty ślubne

To bardzo praktyczny gadżet, który ułatwi proces składania życzeń pod kościołem lub już na samej sali weselnej. Im gości więcej, tym większy problem z przyjmowaniem kopert. Co zrobić, gdy torebka druhny i kieszenie drużby nie wystarczają? Rozwiązaniem jest właśnie pudełko na koperty ślubne. Każdy z gości wrzuca swoją kopertę do specjalnego pojemnika i nikt nie martwi się ani o to, czy dotrą do rąk Państwa Młodych, ani czy nie zaginą gdzieś po drodze. 

Pudełka na ciasta weselne

Kiedy goście opuszczają już imprezę weselną, rzadko kiedy wychodzą z pustymi rękami. Zwykle przy pożegnaniu z Parą Młodą otrzymują wcześniej przygotowane pudełko z ciastem. To miły gest, który z pewnością doceni każdy gość. Miło jest na spokojnie zjeść coś słodkiego, już po weselu. Ważne, aby pudełka również były spersonalizowane i kojarzyły się z tą konkretną imprezą. 

Akcesoria dla dzieci 

Wesele bez dzieci nie ma już tego charakteru. Dlatego mimo wyższych kosztów, wiele par młodych decyduje się na zaproszenie na wesele również najmłodszych członków rodziny. Żeby im się jednak nie nudziło, warto zadbać o odpowiednie atrakcje. Śmieszne baloniki, wirujące kule czy foto ramka do robienia zdjęć, będzie fajnym akcentem, które z pewnością rozbawi najmniejszych uczestników imprezy weselnej. 

Wszystkie te rzeczy z powodzeniem zamówisz na puzzle4u.pl/tablica-powitalna-na-wesele-slub . Możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania oraz szybką dostawę. Ponoć realizują nawet zlecenia „na wczoraj”, więc warto się skontaktować, nawet gdy czas goni nieubłaganie!