Niezbędnik influencera czyli…

Akcesoria ułatwiające życie, gdy chcesz zwojować internet. Bo kiedy oglądasz story na insta albo też piękne zdjęcia wnętrz może się wydawać, że to tylko pstryk i gotowe. Prawie widzę, jak uśmiechasz się gorzko pod nosem. Każda blogerka wie, że to nie taka prosta sprawa. Co więc warto mieć pod ręką? Przede wszystkim dobrze zabezpieczony telefon.

blogowe know how

Etui na telefon

To podstawa i przekonuje się o tym każdy, komu chociaż raz upadł telefon na płytki. Czasy bezawaryjnych Nokii, które działały nawet pod wodą, minęły już bezpowrotnie. Nosząc w torebce małe komputery jakimi przecież są smartfony, musisz pomyśleć o ich dobrej ochronie. I nie chodzi tu o toporne etui, które ani nie wyglądają dobrze, ani nigdzie się nie mieszczą. Na rynku są już firmy, które oferują całkiem miłe dla oka rozwiązania. I to za przystępną cenę.

Na pierwszy rzut oka to zwykły case jakie możesz kupić od „majfrenda from czajna”. Wszystko jednak tkwi z w szczegółach. Po pierwsze, takie specjalne etui ściśle przylega do telefonu. Drugie, że dodatkowo chroni brzegi telefonu tak, aby maksymalnie zabezpieczyć przed upadkiem. Kolejne to materiał z jakiego jest zrobione – to nie jest zwykły silikon. Mamy tu m.in. wytrzymały przezroczysty poliwęglan z iniekcją specjalnego materiału absorbującego wstrząsy D3O® w ramkę. 

Jak wiadomo, prawdziwa influencerka nie rozstaje się ze swoim telefonem, więc to o niego trzeba zadbać w pierwszej kolejności. Także chcąc zadbać o swój telefon, koniecznie pomyśl o dobrym case. Takim, jakie oferuje pancernik.eu

fot. unsplash.com

Uchwyt na telefon

Robiłaś kiedyś relację na story z samochodu? Taka forma komunikacji z odbiorcami była swego czasu bardzo popularna i wciąż jest spotykana. Wiesz, siadasz za kółkiem, lub jako pasażer i nawijasz podczas jazdy albo chwilowego postoju. Zazwyczaj jest wtedy dobre światło, a do tego robi się światowo. 

Aby jednak uchwycić odpowiedni kadr, musisz zrobić jedno – dobrze ulokować telefon. W tym pomagają uchwyty samochodowe do telefonu. Jeżeli kupisz dobrej jakości, posłuży wiele lat bez konieczności zmieniania go co roku na nowy model. Musi być odporny na czynniki atmosferyczne a jednocześnie mający ładny design. 

Wybierając, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego. Jeżeli więc chcesz kręcić story podczas jazdy to raczej bądź po stronie pasażera. Dzięki temu nie będziesz sobie zaprzątać głowy prowadzeniem samochodu i skupisz się na 100% na swoich odbiorcach.