Fotelik Cybex – gwarancja bezpieczeństwa twojego dziecka

Jednym z pierwszych zakupów tuż przed urodzeniem pierwszego dziecka był fotelik samochodowy. A konkretniej- nosidełko, które spełnia również funkcję najbezpieczniejszego środka do przewozu maluszka. W miarę jak moje dzieci rosły, zmieniał się również rodzaj fotelika. Jednak jedno pozostało niezmienne. Fotelik to absolutne must have i bez niego nigdzie nie jadę samochodem.

Do drugiego roku życia…

każda z moich dziewczyn jeździła fotelikiem ustawionym tyłem do kierunku jazdy. I owszem, większość sąsiadów i znajomych pukała się w czoło – a po co takie fanaberie, przecież niech dziecko widzi gdzie jedzie! Chodziło nam jednak o bezpieczeństwo malucha. Zresztą, w każdym autoryzowanym salonie z fotelikami samochodowymi będą sugerować właśnie taki sposób przewożenia dziecka. Dlaczego? Zgadliście – bo to po prostu bezpieczne!

Nie mam nic do fotelików samochodowych z marketu…

jednak, gdy przyszło nam kupić foteliki, zawsze wybieraliśmy autoryzowany salon. Dlaczego? Obsługa wyjaśniła nam wszystko krok po kroku – montowanie, sposób przewożenia. Mogliśmy również dopasować dany fotelik pod nasz samochód tak, abym była na 100% pewna, że będzie dobrze zamontowany. Wbrew pozorom, nie jest to tak oczywiste, zwłaszcza w przypadku montażu fotelików przystosowanych tyłem do kierunku jazdy.

Foteliki z internetu…

najlepiej kupować w sprawdzonych, rzetelnych miejscach. I mamy tam z pewnością większy wybór. Bo zastanawiając się nad zakupem fotelika, jego kolor to ostatnie, na co powinniśmy zwracać uwagę. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, solidność wykonania i rzetelną markę. Te wszystkie cechy z pewnością reprezentuje fotelik cybex .

Foteliki Cybex…

zaprojektowane zostały aby podróż dziecka była nie tylko bezpieczna, ale przede wszystkim wygodna. I to od kilkudniowego maluszka, po dwunastolatka. Cybex to marka znana na całym świecie z innowacyjnego podejścia do tematu fotelików samochodowych. Ich otwarcie na konstrukcyjne nowości, połączone z drobiazgową dbałością o wszelkie normy bezpieczeństwa jest najlepszą gwarancją najwyższej jakości produktów.

Cybex to nie tylko foteliki…

ale również wózki głębokie, wózki spacerowe oraz bazy do fotelików. Mimo, że nie należą do najtańszych, zdecydowanie są warte swojej ceny. Są bowiem pewne rzeczy, na których absolutnie nie powinno się oszczędzać i…bezpieczeństwo maluszka jest zdecydowanie jedną z nich. Zresztą, tysiące pozytywnych opinii jakie możemy znaleźć w internecie, tylko to potwierdza.

Fotelik Cybex…

możemy zamówić na stronie www.3kiwi.pl. Tam, prócz pełnego asortymentu firmy Cybex, możemy kupić również akcesoria dla malucha, w tym bezpieczne i ekologiczne zabawki do kąpieli, kocyki, podusie i gryzaki. Znajdzie się również coś z wyposażenia wnętrz pokoju dziecka oraz zabawki.

Podsumowując, zastanawiając się nad wyborem fotelika, postaw na jego jakość, wygodę ale przede wszystkim bezpieczeństwo i staranne wykonanie. Nie jest sztuką kupić zwykły fotelik. Schody zaczynają się wtedy, gdy chcemy nabyć naprawdę dobry fotelik samochodowy, dzięki któremu nasze pociechy będą podróżować z nami na 100% bezpieczne.

* wszystkie zdjęcia pochodzą ze sklepu internetowego 3kiwi.pl