Odmień wnętrze w kilka chwil, czyli…

Jak urozmaicić pokój dziecięcy, aby nie wpaść w słodkie różowo – błękitne combo? Przed tym wyborem stoją wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Ale też pojawia się wraz ze wzrostem Malucha, gdy dostosowujemy przestrzeń do jego potrzeb. Aranżacja pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie. Co zrobić, by było z jednej strony minimalistycznie, a z drugiej, miło dla oka? Postaw na naklejki i tapety. 

Tapety z bajką

Dziewczynki lubią róż a chłopcy błekit. To utarte stwierdzenie obecnie ma się nijak do rzeczywistości. Każde kolory są ok, pod warunkiem, że je lubimy. We wnętrzach jednak poszukujemy o wiele bardziej stonowanych barw, dzięki którym oczy odpoczywają i z przyjemnością śledzą wzory i postaci namalowane na ścianach. Tapety do pokoju dziecięcego muszą być z jednej strony wytrzymałe, z drugiej, przyjazne dla środowiska i Malucha. Niech zapraszają do zabawy, ale i oswajają Dziecko z dobrej jakości grafikami. Takie właśnie tapety znajdziesz na EUDAJMONIA

Wykonanej z najwyższej jakości materiałów gwarantują wytrzymałość. Bajkowe klimaty utrzymane w duchu minimalizmu i spokojne kolory działają kojąco. Dzięki szerokiej gamie barw i uniwersalnych kompozycjach, z pewnością znajdziesz coś, co idealnie wstrzeli się w pokój Twojego Dziecka. Tapety otrzymujesz starannie zapakowane, z dołączoną instrukcją obsługi. Możesz wybrać dwa warianty, albo samoprzylepne, albo też nakładane na ścianę uprzednio pokrytą klejem. Co jednak, gdy tapeta nie do końca pasuje na ściany?

Naklejki to dobry wybór

Nie musisz od razu naklejać całej ściany. Być może wystarczy piękny akcent obok łóżeczka? Maluch i większe dziecko z pewnością doceni te piękne ozdoby ścian. Same naklejki są bardzo łatwe do aplikacji, stworzone techniką akwareli 3d. Daje więc to wysokie poczucie estetyki oraz niezwykły efekt. Całość jest wykonana z ekologicznych, przyjaznych dla środowiska i dziecka materiałów. Nie musisz więc obawiać się o bezpieczeństwo. 

Zarówno tapety jak i naklejki są projektowane oraz produkowane w Polsce. Wysoką jakość druku masz więc gwarantowaną. Producent wykonuje również tapety i naklejki według indywidualnych projektów i zamówień. Z łatwością więc zaaranżujesz każdą, nawet najbardziej wymagającą przestrzeń.