Grunt, to mieć stabilnie pod stopami

Jeżeli już nawiązujemy do z nienawidzonego słowa na „er”, czyli remont, warto wspomnieć jeszcze o jednej ważnej kwestii. Podłoga to coś, co jest teoretycznie fundamentem na czym stoją nie tylko nasze sprzęty w mieszkaniu. To również ogromne hale magazynowe, gdzie z powodzeniem umieszczane są regały z ogromnymi obciążeniami. Czy wiesz, jak o nie się dba?

Po pierwsze — zabezpieczenie

Kiedy inwestujesz grube tysiące złotych na to, aby powierzchnia magazynowa twojej firmy była w jak najlepszym stanie, liczysz, że wytrzyma długie lata. Jednak w praktyce, musisz pomyśleć o zabezpieczeniach już podczas wybierania materiału i rodzaju posadzki. Potem już tylko pozostaje obserwacja i reakcja na najmniejsze uszkodzenia. Tylko w ten sposób zamiast ogromnego remontu, czekać ci będzie tylko regeneracja i odświeżenie. 

Regeneracja zamiast gruntownego remontu

Takimi pracami zajmuje się, chociażby firma https://vawnik.com/, która od wielu lat pracuje przy regeneracji i naprawie zniszczonej posadzki magazynowej. Posiadają licencję Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, dotyczącą norm europejskich i systemów do ochrony i napraw konstrukcji betonowych. Dodatkowo mają polisę ubezpieczeniową Warta Ekstrabiznes Plus. Jest to OC od powadzenia działalności wraz z odpowiedzialnością za produkt i wykonaną usługę. Czyli, nawet jeżeli coś się stanie, masz zapewnione odszkodowanie.

 

Jednak firma może poszczycić się stuprocentowym zadowoleniem klientów. Oferują oni bezpłatne wsparcie techniczne podczas pierwszej wizyty. Chętnie służą pomocą w kwestii najlepszego rozwiązania dotyczącego twojej przestrzeni do odnowienia. Nie jest dla nich problemem wykonanie bezpłatnej próby polerowania. I co najważniejsze, gwarantuje również szybki czas realizacji oraz wysoką jakość wykonania usługi. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy?

Przede wszystkim zastanów się, co chcesz zrobić w konkretnej przestrzeni. Potem znajdź firmę, która się w tym specjalizuje. Kompleksowe usługi z zakresu renowacji posadzek przemysłowych to domena niewielu firm na rynku. A znaleźć taką, która jeszcze pochwali się wieloletnim doświadczeniem, to już naprawdę wiele!