Odczytywanie aury dla początkujących Richard Webster

Czasem tak jest, że jedne osoby lubimy od razu, inne w irracjonalny sposób nas odpychają. Naukowcy mówią, że ot chemia i nasze postrzeganie podprogowe. Ezoterycy, że to kwestia aury. I dzisiaj książka ujmująca temat właśnie z tej drugiej strony.

zaczytany weekend

Książkę „Odczytywanie aury dla początkujących” Richard Webster zamówiłam z popularnej księgarni internetowej. Byłam ciekawa, czy tego w ogóle da się nauczyć. I jak się okazuje, jest to możliwe!

Każdy z nas ma aurę

Idąc za tokiem myślenia autora, aura jest wyznacznikiem naszych myśli, stanu zdrowia czy nastroju. Ktoś, kto widzi aury, może również na szybko ocenić, z jakim intencjami przychodzi do nas konkretny człowiek. W sumie bardzo przydatna umiejętność, czyż nie?

Dygresja: Przypomniała mi się inna książka „Czerwona jaskółka” Jasona Matthews. Główna bohaterka, agentka KGB, widziała obłoki nad głowami swoich rozmówców – ich kolor odpowiadał nastrojowi i intencjom. Brzmi znajomo, prawda?

Ale do brzegu – bo najważniejsze pytanie brzmi, czy odczytywać aurę może każdy? Żyłam w przekonaniu, że mogą to robić osoby wrażliwe i określonym potencjałem. Jak się okazuje jednak, tu wystarczy dużo cierpliwości i…wiara.

Podręcznik z ćwiczeniami

Autor prowadzi nas dwutorowo, tak jak na konkretnym wykładzie. Zresztą sam przyznaje, że ta publikacja powstała na podstawie przeprowadzenia kilkuset warsztatów. Gdyby poszukać w internecie, znajdziemy wiele z jego filmów instruktażowych a także wykładów. Książka jednak ponoć wystarcza.

Jednak najważniejszym elementem są tutaj właśnie ćwiczenia, które musisz już wykonać sama i co ważne, na drugiej osobie. Analogicznie, nie nauczysz się pływać, jeżeli nie wskoczysz do wody. Aury pozostaną tajemnicą, jeżeli nie spróbujesz. Ogromną wartością dodaną jest tu prosty i przystępny język. Wszystko jest wytłumaczone krok po kroku, z instruktażowymi rysunkami.

Dla kogo ta publikacja?

To taki rodzaj literatury, na który jedni prychną z niezadowoleniem, wmawiając szamanizm, a drudzy, że to niezgodne z ich przekonaniami religijnymi. Jeszcze inni popukają się w głowę. Czasem jednak warto sięgnąć po taką lekturę, aby po prostu zmienić lekko swój punkt widzenia. Bo to, że coś negujemy w swoich przekonaniach nie oznacza, że to coś nie istnieje, prawda?

mycoffeetime.pl

Książka „Odczytywanie aury dla początkujących” Richard Webster to nowość z księgarni TaniaKsiazka.pl

*wpis powstał przy współpracy z księgarnią TaniaKsiążka.pl

4 Replies to “Odczytywanie aury dla początkujących Richard Webster”

  1. Myślę sobie, że to przydatna umiejętność, chociaż i bez tego, przebywanie z niektórymi osobami w jednym pomieszczeniu może być wręcz duszące, a z innymi tak budujące, że nie chce się wychodzić 🙂

  2. O,o,o! Lubię takie tematy. W ogóle, Aga, słyszałaś o Syndromie Alicji w Krainie czarów? Jeśli nie, to poczytaj. Widzenie aury przez chorych to tylko jeden z wielu objawów. Niesamowite.
    P.S. Jak tam przeprowadzka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.