Jak znaleźć prezent idealny?

Przed nami czas wszelkiego rodzaju spotkań w większym i mniejszym gronie. Sama mam w domu świeżo upieczoną „komunistkę”. I nie wiem co jest trudniejsze – czy organizacja całego przyjęcia, czy znalezienie dla córki odpowiedniego prezentu? Bo wbrew pozorom, to nie jest takie łatwe…

Jaki prezent na Komunię Świętą?

Z prezentami dla dzieci jest ogólnie trudno. Z jednej strony chcesz podarować coś, co wpisze się w konwencję danej uroczystości. Tu biblia czy złoty aniołek na łańcuszku będą świetnym wyborem. Ale patrząc subiektywnie, to dziecko równie mocno ucieszy się ze szkatułki na biżuterię czy innego śmiesznego gadżetu. W takich przypadkach warto złapać balans.

Garść przydatnych inspiracji znajdziesz z pewnością w sklepie MURRANO , gdzie można kupić nie tylko w pełni spersonalizowane upominki, ale i całkiem ciekawe alternatywy dla zwykłych, nudnych prezentów. I to nie tylko dla najmłodszych jubilatów.

Prezent dla niej i dla niego

Kto nigdy nie miał problemu, aby kupić upominek dla drugiej osoby, niech podniesie rękę… nie widzę. No właśnie. Zazwyczaj, mimo że dobrze znamy tę drugą osobę, to jednak mamy problem. W sklepie MURRANO znajdziesz mnóstwo inspiracji. 

Kubek termiczny ze śmiesznym napisem, waga kuchenna z inspirującym cytatem, a nawet album ze zdjęciami. To prezenty, które pozornie wymagają sporo pracy. A ty możesz zamówić je jednym kliknięciem. 

Znajdziesz to, czego szukasz

I wiem, co powiesz — że takich sklepów jest mnóstwo. Ten konkretny wyróżnia bardzo intuicyjny system wyszukiwania prezentów. Dla 30-latka? a może na rocznicę ślubu? Walentynki, dzień dziecka, chrzest, komunia… Nie tracisz czasu na niepotrzebne scrollowanie, skupiając się na konkretach. 

Wybierając jakikolwiek prezent, miej jednak gdzieś „z tyłu głowy”, że w tym wszystkim tak naprawdę chodzi o sam gest. Każdy prezent to rzecz nabyta. O wiele bardziej istotne są wspólne chwile przeżywane razem. Na nie w obecnych, szalonych czasach, chyba jest największe zapotrzebowanie. I to właśnie te chwile będziesz wspominać z największą nostalgią.