Kawa z blogerką – poszukiwana!

W ubiegłym roku nie miałam za dużo czasu na bloga. Gdzieś więc zagubił mi się temat, który był bardzo chętnie czytany, a mianowicie „kawa z blogerką”. W tym roku chciałam pójść o krok dalej i ruszyć z wywiadami już nie pisanymi, ale w formie live na instagramie. I być może szukam właśnie Ciebie?

sroda z kawa

Na pomysł rozmów z Blogerkami…

Wpadłam dawno temu, jednak sporo musiało upłynąć czasu, bym w końcu zdecydowała się odezwać do niektórych z Was z zapytaniem o udzielenie wywiadu. Było ich trochę i ogromnie cieszyłam się, że dzięki tej serii postów, mogłam pokazać świetne blogi szerszemu gronu odbiorców. 

Pogadajmy na Instagramie

Powiem wprost — nigdy nie robiłam lajfa na Instagramie i moje doświadczenie w tej materii jest znikome. I właśnie przez to, a może dlatego, chciałabym na luzie pogadać o blogowaniu z osobami, które wkładają w to całe serce. Być może właśnie szukam Ciebie?

Mogę Cię zapewnić, że będzie to rozmowa na luzie, bo nie wyobrażam sobie tego w innej formie. W końcu to ma być filiżanka kawy wypita w przyjaznym, blogerskim gronie!

Jeżeli wystąpiłaś już z pisanej edycji „kawy z blogerką”, nie szkodzi, jeżeli masz chęć, zgłoś się jeszcze raz — Instagram to zupełnie inne medium niż blog i ma innych odbiorców. Wstępnie zakładam, że lajf kawowy nie będzie trwał dłużej niż pół godziny. 

Czekam na Twoje zgłoszenie!

No dobra, główne założenia już mamy. Wymogiem koniecznym, prócz fajnego kontentu na blogu, jest posiadanie konta na instagramie. Bez tego nie zrobimy łączonego lajfa. 

Jeżeli chcesz wziąć udział w „kawie z blogerką” na lajfie, napisz do mnie krótkiego maila na aga@mycoffeetime.pl  z informacją o swoim blogu oraz dlaczego chcesz być moim gościem. 

Coś mi podpowiada, że czeka nas sporo ciekawych rozmów!! 

9 Replies to “Kawa z blogerką – poszukiwana!”

  1. Świetnie że ten cykl wraca 🙂
    W dodatku w nowej formie 🙂
    Koniecznie daj znać o pierwszej takiej „kawie z blogerką” na blogu 🙂
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.