Stylowe wnętrza w kilka chwil? Tak, to możliwe!

Moja Ulubiona Teściowa, gdy ostatnio przyszłam do niej na kawę, westchnęła rozglądając się po swojej kuchni. Gdy zapytałam o co chodzi, opowiedziała, jak to sąsiadka zrobiła sobie nową kuchnię. I jej też się taka marzy. Czasem nie trzeba jednak wielkiego remontu aby odmienić swoje wnętrza. Jak? 

Tapety

Najlepiej o niebanalnych wzorach, wykonana oczywiście z najnowocześniejszych materiałów. Muszą być odporne, łatwe w czyszczeniu. W dzisiejszych czasach dobre tapety z powodzeniem świetnie będą wyglądać zarówno w salonie, kuchni jak i łazience czy przedpokoju. Świetnie komponują się z pomalowaną na jednolity kolor ścianą. Potrafią ożywić i dodać klasy każdemu wnętrzu.

Fototapety

Czym różnią się od klasycznych tapet? Na tych pierwszych niezwykle rzadko znajdziesz zachwycające zdjęcie, prawda? O ile tapeta to powtarzający się wzorek, o tyle fototapeta, to romantyczny zachód słońca nad Bałtykiem, albo malownicze plaże Wysp Kanaryjskich. Właściwie ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia i…rozdzielczość zdjęcia. Musi być sporych rozmiarów, aby dało się z niego wyciągnąć malowniczą fototapetę idealnie komponującą się z każdym wnętrzem. I nie ma znaczenia, czy to biuro, salon czy rustykalna kuchnia w domowym zaciszu.

Obrazy i plakaty

To takie małe akcenty, które sprawiają, że każde wnętrze nabiera nowego wyglądu i znaczenia. Nie wierzysz? Sprobuj u siebie i to naprawdę niewielkim kosztem. Plakaty oprawione w ramki albo też powieszone bezpośrednio na ścianie są świetnym sposobem na dodanie charakteru twojemu mieszkaniu albo miejscu pracy. Konkretne, motywujące słowa, śmieszne wyrażenia albo też zdjęcia lub reprodukcje obrazów które przenoszą cię na chwilę w inne miejsce? Teraz to jest proste i łatwe.

Sprawdzona firma

Wszystkie te akcenty wnętrzarskie zadziałają pod jednym tylko warunkiem – muszą być najwyższej jakości. Takie produkty oferuje www.pintado.pl gdzie znajdziesz zarówno fototapety, jak i tapety oraz plakaty. Szybka realizacja oraz bardzo szeroki wybór produktów zaskarbił im już szereg zadowolonych klientów. Jeżeli szukasz sposobu na szybkie odnowienie swoich wnętrz, albo też wprowadzenie tam nowego charakteru, to będzie strzał w dziesiątkę!