Konferencja Meet Beauty on line – prezenty

W miniony piątek miałam tzw. dzień kuriera. Jeden przyniósł książki do recenzji, drugi wygraną w konkursie blogowym. A trzeci wytaszczył największe pudło – przesyłka od organizatorów Konferencji Meet Beauty on line. O tym co w niej znalazłam, opowiem Ci dzisiaj.

kosmetyczny wtorek

Konferencja Meet Beauty on-line, odbywała się w pierwszej połowie września. Choć nie było nam dane spotkać się na żywo, miałyśmy chociaż namiastkę- w większości ciekawych wykładów i możliwości pogadania z innymi blogerkami i blogerami na czacie. Jeżeli jesteś ciekawa jak to wszystko wyglądało, koniecznie zobacz post: Konferencja Meet Beauty on line – relacja. Na koniec całego wydarzenia organizatorzy zapowiedzieli, że otrzymamy pocztą paczuszki z upominkami od sponsorów całego spotkania. Minęło sporo czasu i…nic. Straciłam już wiarę w to, że faktycznie coś otrzymam. A tu niespodzianka….

Konferencja meet beauty 2020

Biovax

podarował nam octowy szampon oczyszczający i maskę regenerującą do włosów w saszetce. I tu muszę coś „odszczekać„. Bo gdy widziałam produkty z tej firmy na innych blogach, to w sumie zastanawiałam się- co takiego dobrego może zrobić szampon?! Szampon to szampon. I tyle. Tak. Już wiem, że jednak może. Teraz zabrzmię jak z reklamy, ale po pierwszym użyciu widzę jak moje włosy błyszczą! Maska również od razu poszła w ruch. Fajna była. Myślę, że to materiał na osobną recenzję, która już niebawem.

konferencja meet beauty 2020

Terranova Nutrition

Podarowała mi witaminy. Dla dzieci. Konkretnie witamina D3. Suplement diety, jak czytamy na etykiecie, jest wegański i bez dodatków. Rekomendowany dla dzieci w wieku 4-12 lat. Moje Baby mają swoje, sprawdzone witaminy, lecz pomyślałam, że w sumie ja mogę sobie je zjeść. Tylko…muszę się pospieszyć. Bo ważność mają do końca tego miesiąca. Nie zwróciłabym na to uwagi, gdyby nie story jednej ze znajomych blogerek. Rzadko się już zdarza, by producent dawał do testów swoje produkty tuż przed końcem lub już po terminie. Zwłaszcza coś takiego jak suplementy diety. Czy to dobrze w ogóle świadczy o firmie? Chyba nie do końca… konferencja meet beauty 2020 prezenty od sponsorow

Uzdrovisco

To polska marka kosmetyczna, którą po prostu uwielbiam. Cieszę się, że ich produkty są już bardziej dostępne, można je kupić zarówno w hebe jak i w rossmanie. Każdy kosmetyk który miałam z tej firmy świetnie współgrał z moją skórą. Kosztują swoje, lecz i działają! W paczce znalazłam fitoaktywny tonik- esencja bezwacikowy nawilżający, fitodozującą ampułkę wzmacniającą i odbudowującą, oraz fitodozujący wieczorny krem redukujący zmarszczki. Tonik i ampułka już w użyciu. Szczególnie tonik to dla mnie petarda. Ale, jak się domyślasz, poświęcę mu osobny post.

konferencja meet beauty 2020 prezenty od sponsorow

Za przesyłkę bardzo dziękuję Meet beauty conference. Jest co testować! Byłaś na tegorocznej edycji konferencji meet beauty online?

23 Replies to “Konferencja Meet Beauty on line – prezenty”

  1. Bardzo żałuję, że w tym roku stało się to, co się stało i konferencja nie mogła odbyć się w normalnych warunków, bowiem się do niej zakwalifikowałam. A na wydarzenie online niestety nie odpowiadał mi termin… Trudno, może za rok.

  2. Nie byłam na tej konferencji…
    Targi Książki w Krakowie, również się nie odbyły (dobrze że ta konferencja była choć online)
    W takim razie czekam na recenzje – z wyjątkiem witamin ,jestem ciekawa tych kosmetyków 😀
    Pozdrawiam

  3. Pierwsze słyszę o tej firmie Uzdrovisco. Tego tam dalej co piszesz nie mogę nawet prawidłowo przeczytać. Fitodoz… coś tam robiący. No nic, poczekam na recenzję. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.