Jaki prezent wybrać dla kogoś bliskiego?

Współcześnie największą popularnością cieszą się fotogadżety i najczęściej właśnie one są wybierane na prezent. Należą do nich: kubek z nadrukiem, koszulka, czy też poszewka z wybranym zdjęciem. 

Czym są fotogadżety i jaki fotoprodukt wybrać?

Fotogadżety to zazwyczaj praktyczne przedmioty z osobisty nadrukiem tzn. zdjęciem lub konkretną grafiką.

Jeżeli więc nie masz już pomysłów pomimo że przeszukałeś cały internet, to czas sięgnąć właśnie po fotogadżety. Dlatego też, aby zdobyć jakąś inspirację na oryginalny prezent dla dziewczyny, czy też chłopaka, warto więc nieco bardziej się postarać i stworzyć własny projekt. Do popularnych fotoproduktów zaliczają się: fotokubki na gorące napoje, kubki magiczne, poszewki jedno lub dwustronne, koszulki, a także puzzle, magnesy na lodówkę, czy też breloki.  Wszystkie te przedmioty posiadają oryginalny nadruk tzn. wybrane zdjęcie lub projekt graficzny.

 

Jeżeli masz zamiar stworzyć własną grafikę, to musisz włożyć w to więcej uwagi i zaangażowania. Dzięki temu, że to właśnie Ty najlepiej znasz swojego chłopaka, męża, tatę, mamę, czy też przyjaciółkę, dlatego tylko Ty możesz stworzyć, coś niepowtarzalnego. Taki osobisty prezent z pewnością zadowoli bliską Ci osobę. 

Jeśli jeszcze nie wybrałeś konkretnego laboratorium fotograficznego, to warto przeglądnąć ofertę Eurofoto. Ten fotolab wykonuje wysokiej jakości fotogadżety i bardzo wyraźne, z dobrze nasyconymi barwami, odbitki cyfrowe.

.

Fotoprezenty na każdą okazję

Klasyczne, papierowe odbitki zdjęć mogą również okazać się ciekawym pomysłem. Jeśli zdecydujemy się na standardowe formaty takie jak 9X13 czy też 10X15 to musimy nadać im również odpowiednią oprawę. Do tego celu  idealny będzie stylowy album fotograficzny lub eleganckie, ozdobne pudełko. Tak wyeksponowane zdjęcia mogą stanowić niebanalny, oryginalny upominek.

 

 Jeśli chcesz zaskoczyć kogoś bliskiego i sprawić swoim prezentem prawdziwy efekt wow, to ciekawym rozwiązaniem jest także wydruk dużego formatu XXL. Warto też umieścić zdjęcie w eleganckiej ramie, czy też antyramie i dobrać odpowiednie passepartout. Jest to prosty zabieg, który dodaje fotografii głębi i charakteru. Jednak dobrze jest wybrać odpowiedni do danego zdjęcia odcień.

 

Oprócz klasycznych wydruków najczęściej wybierane na prezent są także fotokubki z dedykacją, zdjęciem, lub własnym projektem graficznym. Podobnie sympatycznym upominkiem może być koszulka lub poszewka ze wspólnym zdjęciem dla Niej, lub dla Niego. 

Jeżeli chodzi o fotoprezenty, to cała inwencja twórcza spoczywa w Twoich rękach i zależy od pomysłu i kreatywności. Fotogadżety są wyjątkowe w swoim rodzaju, ponieważ dzięki specjalnemu nadrukowi zmieniają zwykłe użytkowe przedmioty, w coś bardzo osobistego i niepowtarzalnego. Wywoływanie zdjęć online oraz cała linia fotoproduktów, to zdecydowanie strzał w dziesiątkę, jeżeli pragniemy uszczęśliwić kogoś bliskiego. Dzięki coraz większej popularności tego rodzaju usług fotolaby mają coraz to lepsze oferty. Możemy więc liczyć na bardzo dobrą jakość, w naprawdę przystępnych cenach.  Polecamy!

materiał zewnętrzny