Na ten świąteczno-noworoczny czas…

…chciałam złożyć wam życzenia i pożegnać się na chwilę…

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam dużo zdrowia, spokoju i radości. Niech ten czas upłynie pod znakiem leniwych rozmów, spokojnych przemyśleń i…dobrej zabawy. A w Nowy Rok wkroczcie z przytupem i…koniecznie tanecznym krokiem!

Aromatycznych Świąt!

A w kwestii pożegnania…

biorę urlop od blogowania do końca tego roku. Między Świętami a Nowym Rokiem spędzamy czas w gronie najbliższych i to im postaram się poświęcić maksimum uwagi. Pielęgnując to co dla mnie najważniejsze.

Możecie być jednak pewni, że wraz z Nowym Rokiem wrócę z naładowanymi bateriami, potężną dawką inspiracji i motywacji oraz mnóstwem ciekawych wpisów. Bo przecież ja bez blogowania długo nie wytrzymam….;)

Trzymajcie się ciepło i do kolejnego przeczytania! 

28 Replies to “Na ten świąteczno-noworoczny czas…”

 1. Dziękuję kochana i rozumiem. 🙂 Niech ten czas z bliskimi będzie taki jaki Ci się marzy. Do bloga wrócisz z jeszcze większą energią. Cudownych chwil, prawdziwie cudownych chwil Ci życzę. :))) <3

 2. Dziękuję za piękne i jakże trafne życzenia. Tobie również życzę radosnych Świat, cudownych chwil spędzonych w gronie rodzinnym, odpoczynku, wyciszenia i niegonienia za niczym !
  Jeśli chodzi mnie to również zamierzam spędzić ten świąteczny czas bez komputera, ale z rodziną, więc doskonale Cię rozumiem. Pozdrawiam serdecznie 🙂

  1. Również życzę Ci aromatycznych ,wesołych świąt w rodzinnym gronie oczywiście z kawą 😘
   Kochana odpoczywaj i wracaj do nas 😘
   Pozdrawiam
   Lili

 3. Dzięki! <3 Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych i udanego Sylwestra. :*

 4. Witaj Aga, przepraszam za ciszę miałam problemy w pracy i mam nadzieje, że będzie lepiej. w Nowym Roku życze Tobie radości, spotkania dobrych ludzi, dobrych myśli, zdrowia i tego czego sama sobie życzysz a jest to zbyt osobiste żeby o tym napisać, Wszystkiego dobrego Agnieszko

 5. Mam nadzieję, że święta spędziłaś w rodzinnym gronie, bez żadnej polityki, za to z mnóstwem tradycyjnych smakołyków i pachnącej kawy.
  Wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.