coraz bliżej święta…czyli sprzątania czas…

Chociażby nie wiem jak negować i wmawiać sobie, że mnie to nie dotyczy. Nie mam czasu i kropka. To i tak przedświąteczne sprzątanie nas nie ominie. Wymówki kończą się w momencie, gdy faktycznie zostało już mało czasu a sprzątania coraz więcej. Niektórych w takich sytuacjach ratuje firma sprzątająca. I coraz bardziej mi się wydaje, że nie jest taki znowu głupi pomysł. Dlaczego? Już odpowiadam!

Po pierwsze, bo sprzątanie zajmuje bardzo dużo czasu. Potwierdzi to każdy, kto ma duży dom z ogrodem. Ale nawet w mieszkaniach jest co robić. Wpuszczenie raz na pewien czas firmy sprzątającej do swoich czterech ścian sprawi, że możesz zrobić kolejną rzecz z codziennej długiej listy „to do

Po drugie, firma sprzątająca dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu z głowy masz odwożenie dywanu do pralni chemicznej czy dodatkowe zakupy preparatów do czyszczenia skórzanej tapicerki. Co więcej, ludzie tam zatrudnieni doskonale wiedzą jak postępować z konkretnymi tkaninami czy materiałami, więc masz 100% pewności, że wszystko będzie zrobione tak jak należy.

Po trzecie, obalamy mit mówiący, że to wszystko dużo kosztuje. Dobra firma sprzątająca, taka jak np. Deluxe z Wrocławia, ustala cennik indywidualnie, biorąc pod uwagę zakres prac jakie mają być wykonane. Tak ustalona oferta staje się załącznikiem do zawartej umowy – wszystko jest zawarte na piśmie. To najlepsza gwarancja ustalonej ceny i jakości wykonywanej pracy.

Po czwarte, istnieje przekonanie, że firmy sprzątające obsługują jedynie biura, przychodnie czy inne obiekty użyteczności publicznej. Oczywiście to nieprawda. Nawet duże firmy mają swoje oddziały skierowane tylko i wyłącznie dla klientów indywidualnych, nie tracąc oczywiście na jakości wykonywanych usług.

Po piąte, firma sprzątająca zajmie się czystością domu a Ty możesz w spokoju zająć się przygotowaniami do Świąt. I bez sprzątania jest w tym czasie sporo pracy. Tak więc, jeżeli chcesz mieć dom wysprzątany na błysk i jeszcze perfekcyjnie przygotowane Święta, pomoc sprzątająca będzie najlepszym rozwiązaniem.

Święta to czas, gdy pewne rzeczy zrobić się chce, inne wypada a  (najgorsze) jeszcze inne trzeba. Bez względu na to, na którym miejscu klasyfikuje się u Ciebie sprzątanie na błysk, warto dać sobie pomóc, by w ten świąteczny czas cieszyć się spokojem i radością, a nie zmęczeniem.