Zaskoczyć na wejściu…z przytupem!

Diabeł tkwi w szczegółach. To stare porzekadło być może już lekko wyświechtane, lecz sprawdza się w wielu dziedzinach życia – moda, makijaż czy wystrój wnętrz to tylko kilka z nich. Dzisiaj będzie o pewnym niepozornym, lecz efektownym dodatku, który potrafi zaskoczyć już na wejściu. I do dosłownie.

modaitrendy

Wycieraczka z logo

Spotykana jest w większości znanych mi firm. Różnej wielkości i w różnych kolorach swoim wyglądem potrafi zaskoczyć, rozbawić, a przynajmniej zaprosić do środka.

Myliłby się ktoś jednak, sądząc, że taka wycieraczka jest tylko przy wejściu. Idealnie sprawdza się jako podkładka do ochrony podłogi przed nadmiernym ścieraniem…

Takie wycieraczki, to też doskonały sposób na ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem – któż z nas nie wpadł na szybę, czy też nie zauważył niskiego stropu lub schodka… Wpatrzeni w smartfony, przed siebie patrzymy coraz rzadziej, jednak taka mata zdecydowanie przyciąga wzrok…

Trochę teorii…

bo paradoksalnie z matami nie jest tak prosto – jak zapewne się domyślacie, wybór jest ogromny. W gruncie rzeczy chodzi o sposób eksploatacji i miejsca w którym dana mata ma zostać umieszczona. To jest trochę tak jak z panelami – przy zakupie musisz określić stopień ścieralności i używania. I o ile zamawiając taką wycieraczkę czy matę, mniej więcej potrafimy określić gdzie i po co będzie użytkowana, o tyle z panelami już tak nie do końca… Ale wracając. Do wyboru mamy…

Wycieraczki Jet-Print – zwracają uwagę i dobrze wchłaniają brud oraz wilgoć. Idealne do biur, banków, sklepów, hal wystawowych.

Wycieraczki Jet Print Velour Promotion – specjalna welurowa powierzchnia umożliwia drukowanie nawet najmniejszych szczegółów z niezwykłą dokładnością. Dlatego też na niej możesz poszaleć z projektem – detale zaczynające się od 1 cm juz nie są wyzwaniem!

Maty K-Turf – to specjalistki do zadań specjalnych. Stworzone do użytku zewnętrznego, poradzą sobie z każdą temperaturą czy innymi zjawiskami atmosferycznymi. Może i wybór w tej dziedzinie nie jest za duży, lecz…wytrzymałość na piątkę z plusem!

Maty tematyczne Jet-Print i Jet- Print Velour – tu możemy poszaleć z projektami- wycieramy buty o dolara? A może jakiś zabawny napis?

Jak widzicie, wydaje się, że jedynym ograniczeniem jest tu nasza wyobraźnia, umiejętności graficzne i…budżet. A ten, do każdego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Do tego fachowe doradztwo, szybki czas realizacji i…tysiące zadowolonych klientów. Jeżeli szukacie nietuzinkowej wycieraczki  do swojej firmy lub domu – www.wycieraczki.biz to dobry adres!

7 Replies to “Zaskoczyć na wejściu…z przytupem!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.