Randka z homo sapiens Penny Reid

Kulturalny piątek a w nim recenzja kolejnej książki – od razu zaznaczam – może nie jest to literatura wysokich lotów, może i lekko naiwna, może i fabuła trochę powtarzalna, ale…zabawna. I dlatego dzisiaj o niej..

Jest zabawna, bo….

… główną bohaterką jest kobieta, która w przypływie stresujących sytuacji zaczyna zasypywać rozmówcę milionem niezwiązanych z rozmową faktów i robi to w tak komiczny sposób, że nie sposób się nie śmiać. Gdybym chciała nakreślić fabułę w krótkich zdaniach- Ona, rozstała się z chłopakiem, straciła pracę i mieszkanie. On, „Pan Ciacho”, domniemany ochroniarz, pomaga jej a potem, no wiecie. Jak to w komediach romantycznych bywa.

Czytało się z przyjemnością…

…bo to lekka i fajna książka, typowa literatura kobieca

…bo nie ma przydługawych scen erotycznych /po greyu i kochance księcia miałam już ich dość/, tu kurtyna zapada wtedy, gdy powinna;)

…bo doskonale poprawia humor

Myślę, że to idealna książka na jesienny wieczór – taki, gdy chcemy się po prostu odmóżdżyć 🙂

 

31 Replies to “Randka z homo sapiens Penny Reid”

 1. Nie słyszałam o tej pozycji. Raczej po nią nie sięgnę. Taka literatura już poza mną. 🙂 .
  Wstawiłam zdjęcie mojej ulubionej spódniczki. 🙂 .
  Pozdrawiam Agnieszko. 🙂 .

 2. Moje oczy nie pozwalają mi czytać książek, ale lubię literaturę lekką, przy której nie trzeba zbytnio przeżywać i się denerwować.
  Serdeczności.

 3. Mnie ostatnio dopadł czytelniczy przesyt, niby mam ksiązek całą kupę, wszystkie mnie ciekawią, a chęci brak…

 4. Kochana a ja ją zaczęłam czytać i… zaprzestałam. Z braku czasu. Pamiętam dobrze przezabawny początek z rolkami od papieru toaletowego 😀 Chyba dzisiaj wezmę się ponownie za nią, bo i mi zapowiadała się dobrze 😀

 5. Czytałam, to chyba idealna jej recenzja 🙂 Nie są to wysokie loty, ale lekka, łatwa i przyjemna pod każdym względem, co bardzo sobie cenię 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.