Zemsta a znak zodiaku cz.I

Kiedyś pisałam o tym, czy warto się mścić. Wpis możecie poczytać o tu. Zobaczmy teraz, jak znaki zodiaku determinują nasz sposób na zemstę… oczywiście wszystko z lekkim przymrużeniem oka;)

 

Baran – jak zapewne się domyślacie, porywczość jego natury daje o sobie znać. Nie ma głowy do tego aby snuć intrygę i kombinować po nocach. On reaguje, nie zastanawiając się kogo bardziej zaboli. Musi przede wszystkim ulżyć sobie. Złość przechodzi mu jednak szybko, uznaje sprawę za zamkniętą i tyle. Uważa wręcz, że nic się wielkiego nie stało i nadal chce utrzymywać dobre kontakty z tą osobą. Co więcej, zodiakalny Baran pomoże leczyć siniaki które sam nabił, wszystko, aby znowu być w przyjaznych relacjach.

Byk – rzadko pielęgnuje żal i raczej nie planuje zemsty. Wygoda i komfort są dla niego ważniejsze. Nie daruje tylko, jeżeli podniesiesz rękę na jego własność – okradniesz, oszukasz w interesach czy odbierzesz partnera w którego tyle zainwestował. W odwecie, on odbierze Ci to co dla Ciebie najcenniejsze. Może to potrwać wiele lat, ale Byk jest cierpliwy. Jego zemsta bywa rozłożona na lata i zakrojona na wielką skalę.

Bliźnięta – oj, lepiej nie zadzieraj. Ośmieszą Cię, zepsują opinię i po co Ci to? Zadrzeć z Bliźniakiem to jak narazić się paparazzim. Jeśli zechce się na Tobie zemścić, zmień nazwisko i uciekaj na koniec świata. Wszystkie twoje sekrety znajdą się na ustach wszystkich.

Rak – jest pamiętliwy i niczego nie wybacza. A jego zemsta może być naprawdę spektakularna i opłakana w skutkach dla Ciebie. Zraniony, zamknie się w sobie i uderzy nawet po wielu latach. Zemści się nie tylko na Tobie, ale i na Twojej rodzinie i bliskich.

Lew – jest w stanie wybaczyć wiele, jeżeli tylko nie uraziłeś jego ego. Jeżeli podkopałeś jego autorytet, ośmieszyłeś czy coś w tym stylu…nie jest dobrze. Zodiakalny Lew nie pokaże, że cierpi. Dumnie podniesie głowę i odejdzie majestatycznym krokiem. Lecz przy najbliższej okazji wyzwie Cię na pojedynek. On mści się teatralnie, przy jak najliczniejszej publiczności. Nie może być oczywiście przy tym cienia wątpliwości, że to on, Lew, wygra i obroni swój honor.

Panna – często udaje jej się samą siebie przekonać, że zemsta jest nieracjonalna. No, chyba że analiza zysków i strat wykaże, że przyniesie jej jednak jakieś wymierne korzyści lub Ciebie czegoś nauczy. Wtedy, już z czystego obowiązku zaplanuje wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Zastawi pułapki precyzyjnie ustali cele ataku…i jesteś stracony.

W kolejnym wpisie zajmę się resztą zodiakalnych charakterów… a jest o czym pisać;)

70 Replies to “Zemsta a znak zodiaku cz.I”

  1. Charakterem jestem pomiędzy Panną a Baranem (chyba że kolejne wpisy ukażą jakieś inne oblicza, które mam ja :D), a moim znakiem zodiaku są Bliźnięta – jednak kompletnie się to nie zgadza z moim usposobieniem 😛

  2. Ja jestem bardzo nietypowym Baranem, ktokolwiek mi zaszedł za skórę nie pozostaje nawet moim znajomym. I potrafię wszystko bardzo cierpliwie planować 😉

  3. Rak – jest pamiętliwy i niczego nie wybacza. A jego zemsta może być naprawdę spektakularna i opłakana w skutkach dla Ciebie. Zraniony, zamknie się w sobie i uderzy nawet po wielu latach. Zemści się nie tylko na Tobie, ale i na Twojej rodzinie i bliskich. jestem az taka wredna ;D

  4. Jestem Panną, ale zemsta nie leży w moim charakterze. Łatwo wybucham, ale szybko mi przechodzi. Noo, chyba, że mi ktoś naprawdę zalezie za skórę, wtedy przez lata to pamiętam. Taka ze mnie pamiętliwa pannica 😉

  5. Ojjj, jest w tym sporo prawdy – odzywa się Bliźniak ? Co prawda nie pamiętam, abym się na kimś mściła, ale jak już, to pewnie właśnie byłaby to zemsta doskonała ?

  6. Ja jestem bykiem i może nie koniecznie jestem mściwa, ale niestety bardzo pamiętliwa 😀

    Powiem Tobie, że powoli można się już wszystkiego spodziewać ;D

  7. Jestem bliźniaczką, ale nie mszczę się. Karma wszystko sama załatwi 😉 Nie czułabym się dobrze mszcząc się 😉

  8. Aż strach się przyznać spod jakiego jestem znaku zodiaku 😉 Powiem tylko, że mój mąż to też rak 😉 a córki : baran i skorpion ( o nim już czytałam) , krótko mówiąc dobrane towarzystwo 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.