Święta, święta i…

Podczas podróży między-świątecznych od jednej do drugiej rodzinki zaczęłam się zastanawiać, co tak naprawdę czyni chwilę wyjątkową. Sami zapewne przyznacie, że nie są to wielkie pieniądze. Z pewnością jest to unikatowość – coś pojawia się w naszym życiu sporadycznie, więc w jakimś sensie jest wyjątkowe. Na wyjątkowość chwil składa się również moment wyczekiwania na to „coś” – im dłużej się czeka, tym bardziej coś jest wyjątkowe. To również radość w czystej postaci -niczym nie zmąconej… I takie były własnie moje tegoroczne Święta Bożego Narodzenia… a jak tam u Was?

4 Replies to “Święta, święta i…”

 1. To fajnie Agnieszko, że były to wyjątkowe i radosne świąteczne chwile.
  U mnie podobnie. Wnuki, Mikołaj…., więc atmosfera była fajna.
  Pozdrawiam. 🙂 .

  1. Święta bez dzieciaków chyba nie byłyby takie fajne – one robią baaardzo dużo zamieszania, ale są chyba nieodłączną częścią tych rodzinnych Świąt:)

 2. Spędzone w miłej atmosferze, smaczne, z prezentami, pierwszy raz z drugą połową i grzecznie śpiącymi psami 🙂 I przyjemnie jest czytać, że święta, nawet jak jest się starszym, mogą dostarczać tylu pozytywnych emocji tak, jak w dzieciństwie 🙂
  PS. Adres nowego bloga po kliknięciu w moją nazwę 🙂

  1. Wiesz, biorąc pod uwagę fakt, że człowiek ma skłonności do idealizowania przeszłości, te święta z dzieciństwa zawsze będą najpiękniejsze;)
   dzięki za namiar na bloga, już podmieniam w ulubionych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.