3 miesiące to szmat czasu!

Pisząc te słowa uśmiecham się od ucha do ucha. Siedzę właśnie na balkonie, słońce przyjemnie grzeje, kawa wspaniale pachnie a truskawki kuszą – zjedz jeszcze jedną… Kilka tygodni temu nasza rodzinka powiększyła się, Mała zdrowo rośnie a Młoda ku zdziwieniu nas, czyli rodziców, traktuje ją zupełnie zwyczajnie, przecząc wszelkim poradnikom o atakach zazdrości i innych takich. Ostatni egzamin na studiach też już za mną, została tylko obrona. 
Z przyjemnością wie odwieszam kartkę „zaraz wracam”. 

3 miesiące to szmat czasu, biegnę zobaczyć, co u Was słychać! 
Wróciłam! 

26 Replies to “3 miesiące to szmat czasu!”

 1. Agniesiu to wspaniale, nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że wszystko u Ciebie dobrze. Myślę, że to też Wasza, rodziców zasługa, że starsza siostra tak właśnie odnajduje się w nowej sytuacji.
  Szczerze Ci gratuluję córeczki. Teraz najważniejsze, aby zdrowo Wam rosła, czego z całego serca życzę. 🙂 .

 2. …cieszę się, że jesteś i że jesteś szczęśliwa!
  Winszuję (drugiej) Księżniczki!
  Wszystkiego NAJ!!!
  Serdeczności 🙂

 3. Dziękuję Tereniu! Wychowywanie dzieci to istny poligon doświadczalny – coraz bardziej przekonuję się jednak, że mądre książki to jedno, ale najważniejsza jest rodzicielska intuicja… w końcu kto zna moje dziecko lepiej niż ja? (poprawka, to sprawdza się tak do 5 roku życia…potem to już różnie bywa?;)))

 4. Witaj Agnieszko
  Cieszę się, że znowu jesteś w Blogosferze i cieszę się, że Córeczka pojawiła się u Ciebie i widać w tym tekście zadowolenie i tak trzymać Agnieszko, samych radości życzę

 5. Aż sam mam uśmiech od ucha do ucha kiedy czytam takie rzeczy! 🙂 Dobrze znowu Cię widzieć i cudownie, że wszystko poszło jak należy 🙂

  Mam nadzieję, że prędko nam znowu nie znikniesz… Brakowało mi Cię 🙂 A jest i będzie u mnie sporo nowych drobiazgów…

  Ściskam serdecznie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.