a Ty jeszcze nic nie kupiłaś?!

Dziewczyny! Kobiety! Zaraz skończą się wyprzedaże… a Ty jeszcze nic nie kupiłaś?
Żartuję.
Tak naprawdę to sama nienawidzę chodzić na zakupy – a już szczególnie, gdy mam kupić dla siebie jakiś ciuch czy buty. Moim marzeniem jest wejść do pierwszego napotkanego sklepu, przymierzyć, kupić, wyjść. I zmieścić się z tym zadaniem w 15 min. Niestety, nigdy nie jest tak prosto.
Ale wracając – kończą się wyprzedaże, a my zachowujmy zdrowy rozsądek. Bo i na „obniżce” sklep musi zarobić. Oto rady dla polujących na świetne okazje: nie kupuj pod wpływem impulsu, bądź czujna/czujny, marketingowcy zadbali już o to, aby potencjalny kupiec nabrał się na chociaż jedną ich sztuczkę. Ponadto porównaj ceny w kilku sklepach tej samej marki- często różnią się od siebie. Warto też kupować w Internecie, zwykle jest tam taniej.
To co, idziemy na zakupy?!
(żartowałam, za żadne skarby nikt mnie nie wyciągnie na kilkugodzinny spacer od sklepu do sklepu)

12 Replies to “a Ty jeszcze nic nie kupiłaś?!”

 1. Agnieszko mam to samo, mnie też nikt za żadne skarby….. . Bardzo ale to bardzo nie lubię takich zakupów, ale jak już tak się zdarzy, że kupię coś naprawdę trafionego,/ostatnio z okazji chrztu wnuka/ to cieszę się jak dziecko. Pozdrawiam. 🙂 .

 2. mnie też nie!!! w czasie przerwy świątecznej udałam się do takiego Centrum Handlowego. Po 30 minutach miałam dosyć. Nic nie kupiłam, a tylko rozbolały mnie nogi i plecy od łażenia.

 3. WSZYSTKO, co kupiłam na wyprzedażach, było do d…
  Człowiek ulega jakiemuś amokowi, widzi przekreślone 350, za to nowe 120,00 wygląda przecież wspaniale za taki piękny sweterek
  I nieszczęście gotowe.
  Nie dla mnie..

 4. No dobra, przyłapałaś mnie, wyszłam wczoraj z centrum z dwoma sweterkami! 😉 Na szczęscie każdy z nich kosztował po 19,90 – i taka cena mi odpowiadała 🙂 Pozdrawiam!

 5. Wiem, wiem, że są 🙂 Wolę sobie zawsze obczaić na stronie internetowej House'a i Croppa to, co jest w promocji i już w mieszkaniu przemyśleć, co mi się podoba i czym jestem zainteresowana 🙂 Przekłada się to na większą liczbę trafionych zakupów, w przypadku których entuzjazm po przyjściu do domu nie ugaśnie :3

 6. Witaj Agnieszko
  Wysprzedaże kuszą, szczególnie jak piszą, że 50 % mniej niż zawsze, ja jeszcze nic sobie nie kupiłam ale może jeszcze uda znaleźć coś ciekawego
  pozdrawiam
  dobrycoach.blog.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.